241 441 635 po - pá: 9:00 - 16:00  

HP 713 Printhead Replacement Kit

 • Výrobce: Hewlett-Packard 
   
 • Kód produktu:3ED58A
   
 • Dostupnost:Předobjednávka ?  
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena bez DPH:4 411,00 Kč
   
 • Cena s DPH 21%:5 337,00 Kč
   
 •   
   
HP 713 Printhead Replacement Kit
 
 
Sada tiskové hlavy obsahuje: černou, azurovou, žlutou, purpurovou (startovací kazety) a náhradní tiskovou hlavu.
Pomozte snížit náklady na tisk - Snižte prostoje a udržujte kvalitu obrazu díky vyměnitelným tiskovým hlavám HP.
Prezentujte svou práci přesnými a vysoce kvalitními tisky produkovanými originálními tiskovými hlavami HP. Získejte tmavou černou, jemné přechody ve stupních šedi, obrázky se skutečně neutrálními šedými odstíny a širokou škálu živých barev na obyčejných papírech.
Udělejte dojem s jasnou, snadno čitelnou kvalitou čar a rozlišitelnými barvami pro mapy, omítky a plakáty. S tiskovou hlavou s dlouhou životností získáte od prvního tisku přesné linie a ostré detaily až do 2 400 dpi.
Technologie duálního inkoustu HP je inovativní kombinací nejjasnějších barevných inkoustů na bázi barviva a permanentní a voděodolné černé barvy na bázi pigmentu, která přináší každý detail na obyčejný papír a umožňuje plnou a přesnou komunikaci.
Renovace : I když inkousty jiných výrobců než HP mohou stát méně, mohou způsobit časté výměny tiskových hlav, neprodejné výtisky - plýtvání časem a penězi - a delší prostoje a údržbu tiskárny. Originální inkousty, tiskové hlavy a velkoformátové plotry pro tiskárny DesignJet jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby fungovaly společně jako optimalizovaný tiskový systém.
Ekologická alternativa k renovovaným inkoustům: Bezplatné vrácení prázdných inkoustových kazet a tiskových hlav do programu HP Planet Partners, průkopnický proces recyklace uzavřené smyčky s využitím plastů z recyklovaných originálních kazet HP, recyklovaných lahví sody a věšáků, které jim brání skládkovat místo toho vytvářet nové originální kazety HP.
Navrženo pro a kompatibilní s velkoformátovými plotterovými tiskárnami HP DesignJet T650, T630, T250, T230 a Studio.
Záruka na produkt: Dokud nebude dosaženo data „Záruka končí“ nebo dokud nebude dosaženo garantovaného limitu použití, podle toho, co nastane dříve.
Co je v krabici: tisková hlava HP s vysokým rozlišením a 4 originální inkoustové kazety HP.

Originální tiskové hlavy HP DesignJet, které podporují způsob vaší práce, poskytují konzistentní a vynikající výsledky. Pomozte snížit prostoje pomocí originálních inkoustů HP Bright Office, které jsou navrženy společně, aby vám pomohly maximalizovat životnost vaší tiskové hlavy.
 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

Znovu vygenerovat
Kontrolni kod
 
 
 
 
 
© Walinger obchod